Facebook Centrum Edukacji MERITUS
Strona GłównaOferty WspółpracyRealizacja projektów  POKL w ramach EFS z Centrum Edukacji MERITUSKorepetycje w MielcuKontakt z Firmą
Nasze Książki Zapowiedzi Gdzie można kupić nasze książki? Aktualności Recenzje Współpraca z Autorami Oferta dla Bibliotek i Szkół Inne usługi Wydawnicze Polecamy:
Wydawnictwo MERITUS Wydawnictwo MERITUS na Facebooku

Wydawnictwo MERITUS na Facebooku

Oferta dla bibliotek i szkół:

Wychodząc naprzeciw potrzebom edukacji czytelniczej, przygotowaliśmy multimedialne zajęcia dla dzieci i młodzieży „Czytaj – będziesz wielki”. Ich tematem są przede wszystkim korzyści wynikające z czytania książek, wartości, jakie książki wnoszą, rola dobrej literatury w życiu człowieka, a także kultura języka. Zajęcia są połączone ze spotkaniem z naszą autorką Katarzyną Łysoń.

Wiele szkół skorzystało już z tej propozycji. Odwiedziliśmy miedzy innymi:
- Zespół Szkół nr 2 w Staszowie
- Zespół Szkół Publicznych w Luszowicach