Facebook Centrum Edukacji MERITUS
Strona GłównaOferty WspółpracyRealizacja projektów  POKL w ramach EFS z Centrum Edukacji MERITUSKorepetycje w MielcuKontakt z Firmą
Nasze Książki Zapowiedzi Gdzie można kupić nasze książki? Aktualności Recenzje Współpraca z Autorami Oferta dla Bibliotek i Szkół Inne usługi Wydawnicze Polecamy:
Wydawnictwo MERITUS Wydawnictwo MERITUS na Facebooku

Wydawnictwo MERITUS na Facebooku


Inne usługi wydawnicze


1. Książki personalizowane

Czym jest książka personalizowana?

     Jest to książka, która w całości powstaje na Twoje specjalne zamówienie. Jest zredagowana tylko dla wskazanej przez Ciebie osoby i to ona jest jej głównym bohaterem oraz adresatem. Powstaje w tylko jednym, niepowtarzalnym egzemplarzu lub tylu, ile zechcesz mieć czy też podarować swoim biskim i przyjaciołom.

Jak wygląda książka personalizowana?

     Na okładce – oprócz tytułu i dedykacji – znajduje się wybrane i nadesłane przez Ciebie zdjęcie. Również wewnątrz znajdują się nadesłane przez Ciebie zdjęcia lub ilustracje wykonane na Twoje zamówienie. Tekst może być napisany przez Ciebie, jeżeli tego sobie życzysz, albo zredagowany przez doświadczonego redaktora według Twoich wytycznych. Może to być opowiadanie, którego bohaterem będzie adresat książki (uwzględniające jego wygląd, cechy charakteru, opisujące wydarzenie prawdziwe lub zmyślone) a także wiersz, słowa gratulacji, przeprosin, życzenia, wyznanie miłości. Treść i forma książki zależą przede wszystkim od Ciebie.

To wspaniały prezent na różne okazje:

- interesujący upominek dla bliskiej osoby,
- elegancka forma przekazania gratulacji czy złożenia życzeń,
- prezent z okazji jubileuszu,
- niebanalne oświadczyny czy wyznanie uczuć,
- podarunek ślubny,
- znakomity prezent dla dziecka,
- pamiątka Chrztu świętego, Pierwszej Komunii,
- zabawne wspomnienia z wakacji,
- pamiątkowy album na zakończenie szkoły,
i wiele innych okazji.


2. Fotoksiążki


Fotoksiążki


     Jeżeli chcesz, aby Twoje zdjęcia z wakacji, podróży, imprezy, spotkania albo innego ważnego dla Ciebie momentu przybrały formę książki skontaktuj się z nami.

     Przygotowujemy profesjonalne fotoksiążki, które mogą stanowić niebanalny upominek, ciekawą pamiątkę albo interesującą formę reklamy.

     Jest to książka, która powstaje na Twoje indywidualne zamówienie i według Twoich wytycznych. Może zawierać nie tylko zdjęcia, ale również tekst, który zechcesz tam zamieścić, opisy miejsc przedstawionych na fotografiach lub relację z Twojej podróży.

Prykładowe realizacje:


3. Plakaty profilaktyczne

Projektujemy i drukujemy plakaty profilaktyczne. Tematyka różnorodna:

Format: A3 (lub inny do wyboru)

Pełny kolor

Gruby papier kredowy


Prykładowe realizacje:4. Ulotki, plakaty, foldery

Projektujemy i drukujemy ulotki, plakaty, foldery

W celu dokonania wyceny prosimy o kontakt.


Prykładowe realizacje:
5. Wideoreklama książek

     Szukasz niebanalnego sposobu reklamy swojej książki? Pomoże ci w tym film reklamowy. Każdy film jest wykonywany na indywidualne zamówienie, przy współpracy z Autorem. Ma on na celu zainteresować czytelnika treścią książki, osobowością autora, wzbudzić ciekawość, sprowokować wyobraźnię i sprawić, że czytelnik sięgnie po tę właśnie książkę.

       Więcej informacji na temat produkcji wideo znajdziesz w zakładce Produkcja filmowa na stronie głównej.